Dostępne zasoby geodezyjne przedstawione za pomocą oprogramowania iGeoMap
Gminy
Dąbrówka
Jadów
Klembów
Poświętne
Radzymin
Strachówka
Tłuszcz
Miasta
Kobyłka
Marki
Wołomin
Ząbki
Zielonka
Mapa powiatu

Aktualności

PRZEKAZYWANIE WYNIKÓW PRAC GEODEZYJNYCH DO PODGiK 2015-03-06

Dla potrzeb przekazywania plików z wynikami prac geodezyjnych na potrzeby aktualizowania mapy zasadniczej uruchomiony został odrębny adres e-mail:

kartowanie@powiat-wolominski.pl

Proszę na powyższy adres kierować wyłącznie pliki/katalogi zawierające wyniki prac geodezyjnych do zgłoszonych robót. W celu zachowania porządku przekazywane informacje proszę umieszczać w plikach/katalogach których nazwa jest numerem zgłoszonej roboty - czyli np.:

6640.5527.2015


ZWIĘKSZENIE LICZBY DOSTĘPNYCH BANKÓW W USŁUDZE -PayByNet- 2015-02-12

ANKIETA
Trwają obecnie rozmowy z firmą KIR, świadczącą usługę PayByNet do obsługi płatności w serwisie zgłoszeń internetowych, dotyczące zwiększenia liczby dostępnych banków. W rozmowach tych chcemy położyć szczególny nacisk na podpisanie umów między firmą KIR a bankami w których posiadają konta użytkownicy naszego serwisu. W tym celu zwracam się z prośbą o przesłanie informacji dotyczącej nazwy banku który Państwa zdaniem powinien znaleźć się na liście obsługiwanych przez PayByNet. Informację proszę kierować na adres:

1. podgik@powiat-wolominski.pl (z dopiskiem w tytule Bank)

2. bezpośrednio do pracowników obsługi interesanta lub naczelnika PODGiK w Wołominie

Ze względu na charakter sprawy proszę potraktować ją jako pilną i w/w informację przekazać do 20.02.2015r. Zebrane w ankiecie informacje zostaną wykorzystane wyłącznie we wskazanym celu i po wykorzystaniu zostaną usunięte.


INFORMACJA GEODETY POWIATOWEGO GP.6641.1.1.2015 2015-01-16

Informacja w sprawie zmian w przekazywaniu danych w obiektach ewidencji gruntów i budynków w związku ze zmianami na podstawie Rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 29 listopada 2013 r. zmieniającego rozporządzenie w w sprawie ewidencji gruntów i budynków.

zobacz skan pismaCopyright (C) 2009 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 08 stycznia 2009